ФорумФорумОписание Хмельн...Описание Хмельн...Разные темы по ...Разные темы по ...Маєш касовий апарат? ОбовМаєш касовий апарат? Обов'язково мусиш мати POS-термінал
Новое сообщение
 09.09.2011 18:58
 
 Изменен  Сергей  на 09.09.2011 20:16:37

До 31 грудня 2011 року усі суб'єкти господарювання, які продають товари чи реалізують послуги з застосуванням касових апаратів, зобов'язані забезпечити покупцям технічну можливість розрахуватися електронними картками.

Обов'язкова можливість електронних розрахунків введена Постановами Кабінету Міністрів України від 29.06.2011 №706 і від 29.09.2010 №878. До 1 липня цього року її були зобов'язані забезпечити усі суб'єкти господарювання, крім суб'єктів малого підприємництва. Тайм-аут підприємцям закінчився, до 31 грудня вони також мають встановити платіжні термінали. Якщо реєстраторів (тобто касових апаратів) у закладі підприємця є кілька, то платіжні термінали мають бути встановлені не менш аніж на половині з них. Якщо касовий апарат один - його в обов'язковому порядку треба дообладнати картковим платіжним терміналом.

Не робити цього можуть лише заклади громадського харчування закритого типу, які обслуговують певний контингент споживачів, зокрема особовий склад Збройних Сил та інших військових формувань, студентів, учнів та викладачів вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх навчальних закладів, працівників промислових підприємств, підприємства торгівлі з торговельною площею до 20 кв. метрів (крім автозаправних станцій), а також суб'єкти господарювання, які провадять господарську діяльність у населених пунктах з чисельністю населення менше ніж 25 тис. осіб.

У Хмельницькому розрахунки електронними картками здійснити можна у багатьох місцях, однак, наприклад, у численних закладах ресторанного господарства це досі неможливо. Наприклад, на центральній пішохідній вулиці Проскурівській, на відстані двох кварталів від вулиці Грушевського до "Дитячого світу" не вдалося знайти жодної кав'ярні, піцерії чи літнього майданчику, де можна було б розрахуватися карткою.

З 1 січня 2012 року відсутність платіжного терміналу буде вважатися порушенням Правил торговельного обслуговування та потягне за собою відповідні санкції.

Джерело: http://proskurov.info

 
ФорумФорумОписание Хмельн...Описание Хмельн...Разные темы по ...Разные темы по ...Маєш касовий апарат? ОбовМаєш касовий апарат? Обов'язково мусиш мати POS-термінал

Доска почета
 10
Сейчас обсуждается на форуме...
 20
23 апреля, 22:45
13.04.2019 на рынке
17 апреля, 9:05
Чехлы на диваны