ФорумФорумОдежда, обувь и...Одежда, обувь и...Обувь на Хмельн...Обувь на Хмельн...Купить женскую обувь оптомКупить женскую обувь оптом
Новое сообщение
 14.10.2009 20:02
 

Привіт. Підкажіть де купити взутя жіноче (хочу попробувати торгувати). Потрібно оптом. Який мінімальний заказ, скільки там пар взутя,яка вартість? Підкажіть будь ласка або дайте ссилки. Дякую

 
Новое сообщение
 15.10.2009 9:58
 

Oleksandr

Вам потрібно визначитись який ціновий сегмент Ви хочете покрити. Взуття є різне: дорожче, дешевше і "тупо Китай". Об'єми не дуже критичні. Вам можуть продати 5 пар і 10 пар і більше. На стільки, на скільки у Вас вистачить грошей. Зрозуміло що чим більше купуєте, тим більшу знижку Вам надають.

Купляти потрібно тільки на оптових ринках: Пан-Каблук (вони спеціалізуються тільки на взутті). Бартер-Сервіс, СУМС (не впевнений на 100%) і ще є ринок СКІФ, той що поряд з ІЗІДОЮ. До речі дуже часто на ринку СКІФ можна знайти пристойне взуття не тільки на опт але й вроздріб. І що головне, можна придбати якісне взуття Українського виробництва (до речі Львівське!).

Будуть питання - пишіть, відповімо.

Сергій

 
Новое сообщение
 17.10.2009 23:44
 

Дякую за вашу відповідь. Бо реально ніяк неможу почати торгувати без інформації. Та цікавить практично все бо ще незаймався торгівлею, був найманим працівником. Цікавить наше взуття Львівське воно якісне? Які ціни на нього і інше взутя. Що порекомендуєте? Які закупочні ціни, скільки можна мінімально купити пар, і яка знижка буде? Хотілось би якісним і нашим взутям торгувати, але головне щоб добре торг йшов. Якщо можна то напишіть побробніше мені на ел. пошту буду вам вдячний olexandr--@mail.ru Також в кого э досвід в торгівлі і свої точки пишіть сюда та на пошту. Чекаю ваших порад які кроки потрібно зробити щоб почати торгувати бажано інструкція з кроками від початку і до кінця)). Бо я в цьому ділі темний. Боюсь щоб непрогоріти...І наведіть приклад будь ласка чисто теоретично якшо я куплю оптом допусти 20 пар то по якій ціні і по якій модна продати? Скільки на 1 парі всередньому можна заробити?

 
Новое сообщение
 18.10.2009 7:50
 

Oleksandr,

уже пол часа сижу и немогу понять, что же именно Вам написать. Да Вам целый бизнес-план нужен ... Да и кто Вам скажет "по чём можно продать?", Вы с какого города?, ведь то что в Киеве можно продать за 1000,00 грн. в другом и за 600,00 грн. не продашь. Да и что Вы подразумеваете под инструкцией? - купил билет, приехал на рынок купил обувь, приехал домой, продал, заработал и понеслась ....

Если можно, задавайте вопросы, на кторые можно давать логичные ответы.

 
Новое сообщение
 18.10.2009 12:54
 

Я з Тернополя. Зараз вивчаю ціни. Ну інструкція - я мав на увазі чи потрбіно реєструватись ЧП і який податок платити? Далі яку найменшу партію можна закупити? Які там розміра є? І скільки відсотків можна наварити на 1 парі взуття (50-100-200) всередньому якщо брати жіноче взуття. В які місяці йдуть накраще продажі? І коли потрібно міняти асортимент з зимового на літній (які місяці). Поки що все що цікавить. Та й взагалі хто мав вже досвід в торгівлі, цікавить чи непридирається влада, податкова, мафія)) (якшо таке явище ше є). Тобто які можуть бути проблеми і непередбачувані витрати. Якщо я хочу стати на якесь місце на ринку то потрібно договорюватись з адміністрацією? Що краще орендувати кіоск чи так продавати. Питань багато, буду радий якщо хоч на деякі з них відповісьте. Вибачайте за нелогічні питання просто немав ніколи з цим справи от і подумав що тут мені допоможуть :)

 
Новое сообщение
 18.10.2009 16:01
 

ясе валит. Если б я знал ответы на эти вопросы то мне бы поклонялись :)

чи потрбіно реєструва

как совесть позволяет

і який податок платити

есть 60 грн/мес (фиксированый налог), есть 200 грн/мес (единый). Все тонкости и нюансы можете найти в интернете. Если не сможете, то и торговать лучше не начинайте

Далі яку найменшу партію можна закупити?

Наименшая партия у нас толи коммунисты толи литвины, но и их купить будет дорого. У всех продавцов свои наиаменьшие партии ... нет однозначного ответа.

Які там розміра є?

Все человеческие

І скільки відсотків можна наварити на 1 парі взуття

записал в блокнот

В які місяці йдуть накраще продажі

Если в феврале не выставлять вьетнамки, то во все месяца что-то продается. Хотя, и вьетнамки кому-то нужны зимой.

І коли потрібно міняти асортимент з зимового на літній (які місяці)

"я календарь переверну и снова третье сентября" (с) шансон какой-то .... если у вас будет не так как в песне, то вы все сами поймете. Скажу главное: лето - открытый носок и пятка, зима - на меху.

Та й взагалі хто мав вже досвід в торгівлі, цікавить чи непридирається влада, податкова, мафія

А по чем вы их отличаете? Кто-то придерается, но ху есть ху, ху его знает

Тобто які можуть бути проблеми і непередбачувані витрати

К гадалке

Якщо я хочу стати на якесь місце на ринку то потрібно договорюватись з адміністрацією

Канал Discovery, передача "Как это работает". Если хозяин места, на которое вы хотите встать, не даст вам под зад ногой в вашей же обуви, то надо договариватся с администрацией т.к. вы должны платить рыночный сбор ... это как минимум. А вообше, если вас не забанили в гугле, поищите слово "Аренда" для общего развития.

Що краще орендувати кіоск чи так продавати

Якщо вы зможете кожного ранку носыты товар пид пахвою и дощ вам до дупы, то краще так торгуваты. нащо грошы на аренду выкыдаты.

Вибачайте за нелогічні питання просто немав ніколи з цим справи от і подумав що тут мені допоможуть

Допоможуть, будьте певни. Але пытайте шось истотьне, логичне й конкретне, а не "Як заробыты мильйон якщо я люблю добре йсты и гучно пукаты" :)

 
Новое сообщение
 18.10.2009 17:36
 
 Изменен  Oleksandr  на 18.10.2009 18:12:41

Ну подякував за змістовну відповідь)). Ну так я і питаю все що мене цікавить, цілком конкретні питання.

 
Новое сообщение
 18.10.2009 19:28
 

motey

Смотрю 95 Квартал, но смеюсь и плачу от Ваших постов

Мне тут ещё вопрос задали в личку: "как часто можно приезжать к вам на Хмельницкий базар?" Не знаю что ответить, может поможете?

Сергей

 
Новое сообщение
 17.03.2010 12:32
 
 Изменен  vgross  на 17.03.2010 13:34:07
Нормальный ответ мотея - неначавши бизнес невозможно узнать наперед все нюансы, у каждого свои грабли на которые он стает.Если б на базаре наперед знали на чем заработать.... врядли кто нибуть поделился такой инфой даже с другом

Коль ты совет здесь получил, все на базаре закупил - сюда скорее ты вернись про ряд и место отпишись
 
ФорумФорумОдежда, обувь и...Одежда, обувь и...Обувь на Хмельн...Обувь на Хмельн...Купить женскую обувь оптомКупить женскую обувь оптом

Доска почета
 10
Сейчас обсуждается на форуме...
 20
7 апреля, 22:54
30 марта с KSUSHA007